Práce PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - ODDĚLENÍ ZAKÁZEK Liberec

Práce v ČR

PRACOVNÍK/CE OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - ODDĚLENÍ ZAKÁZEK

FOXON s.r.o. IČ:27358917
Liberec, Liberec, Česká, 615, 463 12
Barbora Kubánková, asistentka jednatele
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-06-11
Kontakty: jsemtoja@foxon.cz
Náplň práce: - vedení databáze obchodních případů, zpracování zakázky od objednávky po fakturaci - tvorba a zpracovávání cenových nabídek - fakturační činnost - vyřizování reklamací - komunikace se zákazníky: e-mailem, faxem, telefonicky - činnosti obchodního oddělení, t.j. příjem a vyřizování telefonátů, pošty apod. Požadujeme: - min. SŠ vzdělání ekonomického směru - zkušenosti z předchozího zaměstnání na podobné pozici - mutná znalost anglického jazyka písmem + slovem, denní komunikace se zahraničními dodavateli - německý jazyk výhodou - perfektní znalost práce s PC a s Internetem - psaní všemi deseti - samostatnost, pečlivost, komunikativnost - kladný vztah k technice/elektro výhodou Nabízíme - práci ve firmě, která je jedinou svého druhu v ČR - odpovídající finanční ohodnocení - nástupní mzda 25.000,- Kč - prostor pro Vaši kreativitu a realizaci dobrých nápadů - možnost ovlivnit dění kolem sebe - samostatnou a zodpovědnou práci, podporujeme kreativitu a inovátorství - zajímavou práci z oblasti tuzemského i zahraničního obchodu - zajímavé finanční ohodnocení - špičkové moderní technické zázemí - mobilní tarif - 22 dní dovolené - zkrácená pracovní doba na 7,5hod+ 0,5hod/den (oběd) - kurzy anglického jazyka na pracovišti - masáže v pracovní době přímo na pracovišti - finanční podpora sportovních aktivit + permanentka do městského bazénu a sauny - stolní fotbálek, ping pong a posilovna v prostorách pracoviště - nástup ihned, práce HPP - příjemný kolektiv - moderní pracovní prostředí v klidné části Liberce (Vesec) v bezprostřední blízkosti MHD Doplňující informace: - požadujeme zaslání strukturovaného životopisu s fotografií - požadujeme zaslání motivačního dopisu - životopisy adresovat na jsemtoja@foxon.cz

Obchodní referenti - Obchod a cestovní ruch