Práce OPERÁTOR/KA Liberec

Práce v ČR

OPERÁTOR/KA

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
OPERÁTOR/KA
LIPLASTEC s.r.o. IČ:26500370
Liberec, Liberec, Newtonova, 478, 463 12
Olga Chmelíková, personalistka
Směnnost: Třísměnný provoz, Mzda (min-max): 18300 - 0
Vhodné pro: Základní + praktická škola
Nástup od: 2018-06-08
Kontakty: +420 603 544 587 ochmelikova@liplastec.com
Náplň práce: - odebírání plastových výrobků, jejich kontrola, popř. montáž - práce dle pracovní instrukce - plnit příkazy nadřízeného - komunikace s ostatními odděleními Požadujeme: - samostatnost - ochota učit se novým věcem - ochota pracovat na 3 směny - flexibilita Nabízíme: - práce ve stabilní nadnárodní společnosti - čisté, nehlučné pracovní prostředí - 18.300 kč hrubého měsíčně + příplatky za směnnost + stravenky - stravování přímo ve firmě (výběr z 8 jídel) - benefitní karta na volnočasové aktivity - roční odměny prezidenta

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - Výroba a provoz