Práce HSE COORDINATOR (specialista) Liberec

Práce v ČR

HSE COORDINATOR (specialista)

FläktGroup Czech Republic a.s. IČ:46708375
Liberec, Liberec, Slovanská, 781, 463 12
Dáša Mlejnková
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 53000 - 0
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-05-15
Kontakty: +420 485 225 127,722 966 562 prace.cz@flaktgroup.com
Náplň práce: - koordinuje činnosti související s oblastí BOZP, PO a ŽP v rámci závodu - metodicky řídí oddělení v oblasti péče o BOZP, PO a ŽP - komunikuje s orgány veřejné správy - účastní se vyšetřování pracovních úrazů, nemocí z povolání, havárií, spolupracuje při stanovení příčin a při návrhu nápravných a preventivních opatření - zajišťuje vstupní, periodická školení, odbornou přípravu zaměstnanců v oblasti BOZP, PO, ŽP - spolupracuje při zajišťování odborných zkoušek a revizí technických zařízení v oblasti PO - vykonává činnost požárního technika, vede požární knihu společnosti - zajišťuje externí a interní reporting v oblasti BOZP, PO a ŽP - posuzuje shodu s právními a jinými požadavky v oblasti BOZP, PO a ŽP - zpracovává podklady a informace pro vedení společnosti - zpracovává interní předpisy pro BOZP, PO a ŽP Požadujeme: - SŠ/VŠ technického zaměření, min. 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti - OZO v prevenci rizik dle zákona č.309/2006 - odborná způsobilost v oblasti PO dle zákona č.133/1985 - znalost Zákoníku práce a právních předpisů v oblasti BOZP, PO a ŽP - znalost ISO 14001 - znalost ISO 45000(OHSAS 18001) výhodou - interní auditor EMS - výhodou - AJ - komunikativní znalost, ŘP sk. B Nabízíme: - základní mzda 53 000 (včetně Q prémií) - další zaměstnanecké výhody např. stravování v areálu, výhody kolektivní smlouvy a sociální fondu, 25 dnů dovolené, příspěvek na dovolenou, vánoční odměna, 13. plat, podíl na výsledcích podniku Zaujali jsme vás? Potom se budeme těšit, že se s námi spojíte. Svůj životopis zašlete na adresu prace.cz@flaktgroup.com s poukazem na tuto pozici a zahajte své další dobrodružství s námi - společností FläktGroup.

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií - Výroba a provoz