Práce Senior konstruktér Olomouc

Práce v ČR

Senior konstruktér

CAD engineering s.r.o. IČ:27811697
Olomouc, Olomouc, tř. Svobody, 596, 779 00
Mgr. Andrea Pávková
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-06-01
Kontakty: +420 585 229 476 info@cad-engineering.cz
Náplň práce: • Konstrukční vývoj přípravků a manipulátorů, správa technické dokumentace • Tvorba a úprava 2D a 3D konstrukčních návrhů • Zpracování požadavků a změn zákazníka • Kooperace s kolegy v rámci projektového týmu • služební cesty do zahraničí Požadavky: • SŠ / VŠ obor strojírenství • zodpovědnost, komunikativnost, samostatnost • znalost Catia V5 podmínkou • znalost NX, Inventor výhodou • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou • praxe v konstrukci min. 3 Roky Nabízíme: • zajímavé a perspektivní zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a osobního rozvoje v oblasti automobilového průmyslu • možnost karierního postupu do vedoucí pozice řízení projektu • práci v silné a stabilní společnosti využívající moderní technologie • moderní pracovní prostředí • účast na zahraničních projektech • zaměstnanecký systém benefitů (mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky a dopravu, finanční bonusy za projekt, jazykové kurzy (AJ/NJ), sick-days,…) • jednorázový nástupní bonus • vynikající finanční ohodnocení (Dohodou na osobním pohovoru)

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - Výroba a provoz