Práce Operátoři, dispečeři pultu centrální ochrany Zlín

Práce v ČR

Operátoři, dispečeři pultu centrální ochrany

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Integra, výrobní družstvo , Zlín, ve zkratce Integra VD Zlín IČ:30970
Zlín, Zlín, Bartošova, 4341, 760 01
P. Horáková P. Strnadová
Směnnost: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 16000 - 17500
Vhodné pro: Nižší střední odborné
Nástup od: 2018-05-15
Kontakty: +420 577 595 253,577 595 251,777 769 312 strnadova@integrazlin.cz
Náplň práce: fyzická ostraha majetku Požadavky: uživatelské znalosti práce na PC a balík MS office, komunikativní a organizační schopnosti, trestní bezúhonnost, výhodou je osvědčení profesní kvalifikace "strážný, 68-008-E" Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení. Práce vhodná pro osoby zdravotně postižené. Životopisy zasílejte na mail: strnadova@integrazlin.cz (jako předmět mailu uveďte "PCO")

Operátoři bezpečnostních služeb - Obrana a ochrana