Práce DISPONENT/KA LOGISTIKY Liberec

Práce v ČR

DISPONENT/KA LOGISTIKY

Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o. IČ:49096630
Liberec, Hrádek nad Nisou, Oldřichovská, 698, 463 34
Klára Hlaváčková, HR specialista náboru
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 35000 - 0
Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2018-06-01
Kontakty: +420 773 748 787 klara.hlavackova@tristone.com
Náplň práce: - příjem, zpracování a kontrola odvolávek - kontrola plánu dodávek, na jeho základě tvorba pokynů k expedici - na základě požadavků zákazníků vytváření výrobního plánu, zpracování průběžného plnění výrobního plánu - kapacitní kontrola zákaznických požadavků - sledování, kontrola, analýza výše zásob skladů - kontrola dat v SAP s ohledem na realizaci nových a výběhových dílů - v případě nutnosti zpracovávání tzv. extrajízd - tvorba a sledování tzv. balicích specifikací - další úkoly dle pokynů vedoucího logistiky Požadavky: - praxe na obdobné pozici výhodou - SŠ vzdělání s maturitou - komunikativní znalost německého jazyka - MS Office (MS Word, MS Excel) - znalost SAP - schopnost samostatné i týmové práce Nabízíme: - práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive - místo pracoviště: Hrádek nad Nisou - nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici - 5 týdnů dovolené - 13. plat - jazykové a odborné kurzy - příspěvky na stravu - pružná pracovní doba - práce v mezinárodní společnosti V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com

Specialisté v oblasti logistiky - Doprava