Práce Lektor dalšího vzdělávání České Budějovice

Práce v ČR

Lektor dalšího vzdělávání

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Attavena, o.p.s. IČ:25197185
České Budějovice, České Budějovice, Husova tř., 622, 370 05
Ing. Andrea Kočerová, Administrativní pracovnice
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-06-01
Kontakty: +420 774 223 887 info@attavena.cz
Náplň práce: • výuka základních a pokročilých dovedností práce s PC, programy MS Office, internet a obecně praktické využití PC v osobním i pracovním životě • podíl na přípravě obsahu a metod vzdělávacích aktivit. Požadujeme: • minimálně SŠ vzdělání, zkušenosti se vzděláváním dospělých výhodou • výbornou znalost Windows, MS Office a internetu, • ŘP skupiny B – aktivní řidič/ka, • organizační a komunikační dovednosti, • tvůrčí přístup a chuť učit se nové věci, • příjemné vystupování, empatii – zejména schopnost vnímat potřeby a specifika klientů, • pružnost v pracovním nasazení. Nabízíme: • práci v menším tvůrčím týmu, • podporu osobního a profesního růstu, • spoluúčast na projektech a službách, které mají smysl, • úvazek v rozsahu 0,70 až 1,00, rozvržení pracovní doby dohodou • mzdu od 24 000 Kč při úvazku 1,0 Máte-li o pozici zájem, pošlete nám prosím: 1) strukturovaný životopis 2) vaše motivační video

Lektoři dalšího vzdělávání - Výchova a vzdělávání