Práce TECHNIK KVALITY - UVOLŇOVÁNÍ PROTOTYPŮ Liberec

Práce v ČR

TECHNIK KVALITY - UVOLŇOVÁNÍ PROTOTYPŮ

Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o. IČ:49096630
Liberec, Hrádek nad Nisou, Oldřichovská, 698, 463 34
Klára Hlaváčková, HR specialista náboru
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 27000 - 0
Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2018-06-01
Kontakty: +420 773 748 787 klara.hlavackova@tristone.com
Náplň práce: - zodpovídá za kontrolu a uvolnění prototypových dílů včetně předsérie - vystavení požadované zákaznické dokumentace včetně balení - intenzivně spolupracuje při vzorkování nových dílů, připravuje podklady - intenzivně spolupracuje při uvolňování kontrolních šablon, trnů do sériové výroby - řeší kvalitativní problémy se zákazníky v prototypové a předsériové fázi - podílí se na přípravách externích auditů a certifikačního auditu - iniciuje trvalé zlepšování výrobního procesu za oblast kvality - podílí se na přípravě interní dokumentace dle požadavků ISO TS 16949 - další činnosti dle pokynů vedoucího kvality Požadavky: - SŠ vzdělání s maturitou - střední znalost anglického jazyka - dobrá znalost čtení technické dokumentace - znalost IMDS - základní znalost kvalitářských technik - základní znalost normy IATF 16949 - znalost zákaznických specifikací zejména pro předsériovou fázi Nabízíme: - práce na HPP na dobu určitou pro významného dodavatele v Automotive - místo pracoviště: Hrádek nad Nisou - nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici - 5 týdnů dovolené - 13. plat - jazykové a odborné kurzy - příspěvky na stravu - pružná pracovní doba - práce v mezinárodní společnosti V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech - Výroba a provoz