Práce SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE INTERVENČNÍHO CENTRA PRO OSOBY OHROŽENÉ DOMÁCÍM NÁSILÍM České Budějovice

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/ICE INTERVENČNÍHO CENTRA PRO OSOBY OHROŽENÉ DOMÁCÍM NÁSILÍM

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Diecézní charita České Budějovice IČ:45018316
České Budějovice, České Budějovice, Kanovnická, 404, 370 01
Přihlášky:
Vhodné pro: Vyšší odborné
Nástup od: 2018-05-11
Kontakty: sekretariat@dchcb.charita.cz
Popis pracovní pozice: poskytování odborné pomoci a podpory osobám ohroženým domácím násilím, poskytování krizové intervence, odborného soc. poradenství - ambulantní a terénní formou, spolupráce s institucemi a odborníky zaměřující se na pomoc obětem domácího násilí Požadujeme: VŠ, VOŠ - odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb. nebo vzdělávání v oblasti psychologie, flexibilita, komunikační dovednosti, osobnostní zralost, schopnost práce v týmu, respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR), ŘP sk. B, praxe v poskytování krizové intervence výhodou, zkušenosti s dobrovolnictvím výhodou Nabízíme: práci na plný úvazek, smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti, možnost podílet se na vývoji služby, možnost rozvíjení křesťanského pohledu na svět a člověka, 5 týdnů dovolené, stravenky V přihlášce uveďte: strukturovaný životopis, motivační dopis, kontaktní údaje, kontakty a reference Nástup dle dohody. Přihlášky zasílejte do 22.5.2018 na adresu: Diecézní charita České Budějovice, Kanovnická 18, 370 01 České Budějovice, nebo na e-mail: sekretariat@dchcb.charita.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) - Výchova a vzdělávání