Práce Odborní konzultanti dotačních projektů zaměřených na inovace Zlín

Odborní konzultanti dotačních projektů zaměřených na inovace

JVM - RPIC, spol. s r.o. IČ:46961429
Zlín, Zlín, Štefánikova, 167, 760 01
Ing. Jiří Kučera
Vhodné pro: Vyšší odborné
Nástup od: 2018-05-15
Kontakty: rpiczlin@jvmrpic.cz
Náplň práce: péče o zákazníky a oslovování nových zákazníků v oblasti investičních, technicky zaměřených a inovativních projektů, identifikovat potenciál projektů, navrhovat finanční řešení pomocí dotací a u vybraných projektů navrhovat projektové řízení pomocí vlastní vědecko - výzkumné základny, projektové řízení, vybraných projektů, spolupráce s návaznými profesními odbornostmi, psaní projektů pro získání dotací, administrace dotačních projektů u zákazníků Požadavky: VŠ vzdělání, technické vzdělání, zájem o techniku - výhodou, zkušenosti z oblasti zpracování dotačních žádostí a administrace dotačních projektů - výhodou, komunikativnost, schopnost jednání s lidmi, obchodní předpoklady, dobrá znalost práce na PC, samostatnost a časová flexibilita, orientace na výsledky, ŘP na osobní automobil a možnost používání vlastního automobilu Nabízíme práci v aktivním a zkušeném týmu, ve firmě s dlouhou historií, s pružnou pracovní dobou, benefity a výkonnostními odměnami. Místo výkonu práce Zlín. Více na www.jvmrpic.cz a www.centrumavpi.cz Výhody: stravenky, sick days, důchodové spoření, pružná pracovní doba, výkonnostní odměny.

Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě - Obchod a cestovní ruch