Práce Community Manager / Technický support Zlín

Práce v ČR

Community Manager / Technický support

MGM COMPRO s.r.o. IČ:3093212
Zlín, Zlín, Růžová, 307, 763 02
Jana Nováková
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-05-15
Kontakty: +420 724 106 084 novakova@mgm-compro.com
Náplň práce: komunikace se zákazníky (včetně anglicky mluvících), telefonická a emailová technická podpora, správa, aktualizace a administrativa firemních webů a e-shopu, vyřizování a zadávání objednávek do interního systému, komunikace se spedičními firmami, řízení referentských vozidel Požadavky: vzdělání v technickém/ ekonomickém oboru, anglicky slovem i písmem (B2), uživatelské znalosti a dovednosti na PC (MS Office, internet, informační systémy), schopnost komunikovat s technicky orientovanými zákazník, obchodní myšlení, samostatnost a kreativitu, praxe v oboru a řidičský průkaz sk. B výhodou Nabízíme: férové finanční ohodnocení - aktivních a pracovitých lidí si vážíme a dokážeme je i náležitě ohodnotit, práci v pohodovém mladém kolektivu, příjemné pracovní prostředí, kolegy stejné krevní skupiny a velmi rozmanitou náplň práce, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, produkty a služby, které oceňují jednotlivci i společnosti z celého světa Pro více informací o MGM COMPRO/CONTROLLERS navštivte webové stránky: http://www.mgm-compro.cz a https://www.mgm-controllers.com

Techničtí a odborní pracovníci -