Práce místo památkáře/ky specialisty/ky na restaurování Jihlava

Práce v ČR

místo památkáře/ky specialisty/ky na restaurování

Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace IČ:75032333
Jihlava, Telč, Hradecká, 6, 588 56
Jaroslava Zamazalová, referent majetkové správy
Vhodné pro: Vysokoškolské
Nástup od: 2018-07-01
Kontakty: +420 777 454 513 zamazalova.jaroslava@npu.cz
Pracovní náplň: " zpracovávání písemných vyjádření a dalších odborných podkladů ve věcech restaurování nemovitých a movitých kulturních památek a dalších objektů v památkovém zájmu " poskytování odborné pomoci při přípravě a provádění restaurování nemovitých a movitých kulturních památek a dalších objektů v památkovém zájmu " provádění odborného dohledu nad obnovami kulturních památek " působnost v Kraji Vysočina, pracovní cesty v rozsahu celé ČR Požadujeme: " vysokoškolské vzdělání se zaměřením na restaurování, dějiny umění nebo příbuzné obory " schopnost práce se stavební dokumentací " pokročilá znalost práce s PC " řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič " trestní a morální bezúhonnost " tvůrčí, koncepční, komunikační a organizační schopnosti " proaktivní a samostatné jednání, snaha o odborný rozvoj " flexibilitu a samostatnost " pečlivost a důslednost " praxi v oboru památkové péče Výhodou: " držitel povolení k restaurování kulturních památek (§ 14, odst. 8, zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči) " praxe v oblasti restaurování nemovitých a movitých kulturních památek " znalost alespoň jednoho cizího jazyka na komunikativní úrovni Nabízíme: " stabilitu státní příspěvkové organizace " platové podmínky dle zákona 262/2006 Sb., v platném znění (PT/ 12) " plný úvazek " pružnou pracovní dobu " pět týdnů dovolené " příspěvek na stravování " zajímavou práci v perspektivním kolektivu " volné vstupy na hrady zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky Předpokládaný termín nástupu: 1. 7. 2018 Doba sjednávaného pracovního úvazku: Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nejdéle však do konce programového období IROP. Místo výkonu práce: Hradecká 6, 588 56 Telč Dále uchazeč předloží: " strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a odborných znalostech " motivační dopis " seznam publikační, přednáškové aj. vědecké činnosti (uchazeč prokazuje seznamem svých publikací nebo nepublikovaných prací) " výpis z evidence rejstříku trestů ne starší třech měsíců (před podpisem smlouvy) " ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (před podpisem smlouvy) Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem vč. kopie dokladu prokazující nejvyšší dosažené vzdělání zasílejte nejpozději do 28. 5. 2018 na adresu: Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Telči Hradecká 6 588 56 Telč, nebo na e-mail: zamazalova.jaroslava@npu.cz Na obálku vyznačte: "Neotvírat - Výběrové řízení - památkář/ka specialista/ka na restaurování" Na základě předložených dokladů proběhne výběrové řízení spojené s osobním pohovorem. Výběrové řízení bude provedeno ve 2 kolech; do 2. kola - k ústnímu pohovoru nepostoupí uchazeč, který neprokázal, že splňuje stanovené požadavky. Výsledky výběrového řízení se oznamují uchazečům obvykle e-mailem. NPÚ si vyhrazuje možnost zrušit výběrové řízení bez odůvodnění.

Specialisté kurátoři - Kultura a sport