Práce Technik slaboproudých systémů Pelhřimov

Práce v ČR

Technik slaboproudých systémů

TRT SYSTEM s.r.o. IČ:27530221
Pelhřimov, Humpolec, Hradská, 538, 396 01
Jaroslav Beneš
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 20000 - 35000
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-05-01
Kontakty: +420 702 025 510 servis@trt-system.cz
Náplň práce: - realizace a servis EPS, EZS, CCTV, STA, DAT apod. - účast na zakázkách v celé ČR Požadujeme: - zkušenosi se systémy EPS, EZS, CCTV, STA apod. - analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům - flexibilitu, postivost, samostatnost a spolehlivost - vysoké pracovní nasazení a týmovu spolupráci - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti - motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba - profesionální přístup, možnost profesního rozvoje a růstu - možnost seberealizace a účast na zajímavých projektech - příjemné pracovní prostředí a pohodový kolektiv - zajištění pobřebných školení a kvalifikací Místo výkonu práce: Praha, Humpolec

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - Informační technologie