Práce ZEDNÍK Most

Práce v ČR

ZEDNÍK

ZEDNÍK
Strojírna Litvínov spol. s r.o. IČ:25405756
Most, Litvínov, Na Pavlu, 2155, 436 01
Bc. Veronika Skuhrovcová
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 100 - 0
Vhodné pro: Nižší střední odborné
Nástup od: 2018-05-01
Kontakty: +420 734 753 095 v.skuhrovcova@strl.cz
ZEDNÍK Náplň práce: - Plnění úkolů v oblasti obkládání, zdění, betonářství, apod., orientace v tesařské práci a předchozí praxe výhodou. Požadujeme: - řidičské oprávnění skupiny B., samostatnost, pečlivost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení a loajalita k firemním zásadám, aktivní přístup, ochotu cestovat, předchozí praxe a znalost tesařské práce výhodou Nabízíme: -zázemí stabilní a perspektivní společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou,stravenky HLÁSIT SE: Skuhrovcová Veronika Bc., tel.: 734 753 095, e-mail: v.skuhrovcova@strl.cz, osobně na adrese Na Pavla 2155, 436 01 Litvínov

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - Stavebnictví