Práce VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ České Budějovice

Práce v ČR

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ

A. Schmied, s.r.o. IČ:63271621
České Budějovice, Trhové Sviny, Husova, 1113, 374 01
Žaneta Stiskalová
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-05-02
Kontakty: +420 774 056 109 Z.Stiskalova@cz.silhouette.com
Náplň práce:vedení a motivace oddělení, kde pracuje přibližně 25 zaměstnaneců; plánování práce a kontrola dodržování pracovních postupů; odpovědnost za výrobu v rámci oddělení: kvalita, produktivita, náklady, termíny; komunikace s kolegy napříč firmou Požadavky: min. SŠ technického zaměření, praxe ve vedení lidí, praxe ve výrobě výhodou, MS Office na uživ. úrovni (Excel), znalost NJ výhodou nebo ochota učit se ho, komunikativnost Nabízíme: 13. a 14.plat, zvláštní prémie, 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, jízdní výhody, naturální výhody, čisté a velmi moderní pracovní prostředí Kontakt:po - pá 7 - 15 hod telefonicky nebo e-mailem

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - Výroba a provoz