Práce dělník na šicí dílně - pomocné práce Zlín

Práce v ČR

dělník na šicí dílně - pomocné práce

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Prabos plus, a. s. IČ:26272857
Zlín, Slavičín, Komenského, 9, 763 21

Vhodné pro: Nižší střední odborné
Nástup od: 2018-03-01
Kontakty:
Hlavní náplň práce: pomocné práce na šicí dílně (lepení, značení apod.). Zaměstnavatel nepožaduje vyučení v oboru. Požadujeme: aktivní přístup k práci, spolehlivost, zodpovědnost. Nabízíme: - zaměstnání ve stabilní a perspektivní společnosti v jednosměnném provozu (směny pondělí až pátek 6-14 hodin) -možnost zkráceného pracovního úvazku -prémie, mimořádné odměny, odměny za pracovní výročí - dotované závodní stravování - zdravotní volno (sick days) s náhradou mzdy ve výši 100% - nástup ihned nebo dle dohody.

Obsluha strojů na výrobu obuvi - Výroba a provoz