Práce Nákupce Zlín

Práce v ČR

Nákupce

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Nákupce
TRIMILL, a.s. IČ:25598325
Zlín, Zlín, Dlouhé díly, 447, 763 02
Mgr. Ivona Obdržálková, personalistka
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-02-01
Kontakty: +420 577 112 166 ivona.obdrzalkova@trimill.cz
Náplň práce: - vyřizování objednávek a servisních zakázek zejména v oblasti zámečnické výroby, - schvalování dodavatelských faktur, - vyřizování reklamací, - organizace výběrových řízení na dodavatele, - příprava a uzavírání smluv s dodavateli, - řízení dodavatelů. Požadavky: - SOU, SOŠ, SŠ v oboru strojírenství, - čtení výkresové dokumentace - obchodní znalosti, vyjednávací schopnosti, samostatnost, důslednost, pečlivost, - ŘP sk. B, - znalost MS Office a částečně CAD - praxe v oboru vítána. Nabízíme: - odbornou práci spojenou s profesním růstem, - spolehlivé zázemí firmy se stabilní pozicí na trhu, - výborné mzdové ohodnocení, - zajímavé benefity včetně příspěvku na dopravu, - práci v přátelském kolektivu.

Nákupčí - Obchod a cestovní ruch