Práce Strojní montér Zlín

Práce v ČR

Strojní montér

TRIMILL, a.s. IČ:25598325
Zlín, Zlín, Dlouhé díly, 447, 763 02
Mgr. Ivona Obdržálková, personalistka
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-02-01
Kontakty: +420 577 112 166 ivona.obdrzalkova@trimill.cz
Náplň práce: - montáž a demontáž obráběcích strojů a související činnosti, - kontrola základů a montáž stroje u zákazníka, - předání geometrie stroje zákazníkovi, - servis stroje. Požadavky: - SOU, SOŠ, SŠ v oboru elektro nebo strojírenství, - alespoň částečná znalost AJ nebo NJ, - ochota cestovat, - samostatnost, důslednost, pečlivost, - ŘP sk. B, - praxe v oboru vítána. Nabízíme: - odbornou strojařskou práci spojenou s profesním růstem, - spolehlivé zázemí firmy se stabilní pozicí na trhu, - výborné mzdové ohodnocení, - zajímavé benefity včetně příspěvku na dopravu, - práci v přátelském kolektivu.

Montážní dělníci mechanických zařízení - Výroba a provoz