Práce Učitel/ka na 1. stupni základních škol - předměty Art a My Home Country ( Art and My Home Country Teacher for Primary School) Ostrava-město

Hlavní stránka - Přidat poptávku - Kontakt
 
Vyberte kraj


Práce v ČR

Učitel/ka na 1. stupni základních škol - předměty Art a My Home Country ( Art and My Home Country Teacher for Primary School)

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Učitel/ka na 1. stupni základních škol - předměty Art a My Home Country ( Art and My Home Country Teacher for Primary School)
The Ostrava International School s.r.o. IČ:2815303
Ostrava-město, Ostrava, Ostrčilova, 2925, 702 00
Eva Dreslerová
Směnnost: Jednosměnný provoz, Mzda (min-max): 26000 - 26000
Vhodné pro: Bakalářské
Nástup od: 2018-08-27
Kontakty: dreslerova@tois.world
ZamK Místo výkonu práce: Ostrčilova 2925/19, Moravská Ostrava V případě zájmu se dostavte osobně na adresu pracoviště nebo pište na e-mail: dreslerova@tois.world Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici učitel/ka pro předměty Art a My Home Country 1.stupně mezinárodní ZŠ, který mám alespoň 3 roky praxe v oboru, vysokoškolské vzdělání pedagogického směru, obor Výtvarná výchova a minimálně bakalářské vzdělání v oboru Čínského umění na univerzitě v zahraničí, dále perfektní znalost anglického jazyka (C1) a mandarínštiny (C1). We are looking for a candidate with at least tthree years teaching experience, with Master degree in Art and Bachelor degree in Chinese Art. from a university outside of the Czech Republic, an excellent level of English and Mandarine Chinese (C1).

Učitelé na 1. stupni základních škol (kromě v přípravných třídách základních škol) - Výchova a vzdělávání