Práce KONTROLOR/KA KVALITYve výrobě umělých střev České Budějovice

Práce v ČR

KONTROLOR/KA KVALITYve výrobě umělých střev

VISCOFAN CZ s.r.o. IČ:26021145
České Budějovice, České Budějovice, Průmyslová, 377, 370 01
Renata Pavlíková
Směnnost: Nepřetržitý provoz, Mzda (min-max): 18020 - 0
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-02-12
Kontakty: +420 389 130 588 pavlikovar@gamex.viscofan.com
NÁPLŇ PRÁCE:práce ve výrobní hale na 12ti hodinové směny, kontrola kvality výroby, zodpovědnost za kvalitu na přidělených strojích, zadávání výsledků kontrol POŽADUJEME: ÚSO s maturitou, pečlivost samostatnost, odpovědnost, schopnost pracovat v týmu NABÍZÍME: stabilní zázemí nadnárodní společnosti, práci v centru Českých Budějovic, dobré finanční ohodnocení, pracovní obuv a oblečení, včetně jeho vyprání, příspěvek na kvalitní závodní stravování, zaměst. benefity, akce pro zaměstnance Plat: základ 18. 020,- Kč hrubého + osobní ohodnocení + příplatky (po zaučení průměrně 24.000,- Kč hrubého). Životopisy zasílejte na pavlikovar@gamex.viscofan.com nebo odevzdávejte osobně na personální odd. VISCOFAN CZ s.r.o., Průmyslová 377/2, 37001 Č. Budějovice

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - Výroba a provoz