Práce Účetní - nutná znalost polského jazyka Ostrava-město

Práce v ČR

Účetní - nutná znalost polského jazyka

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
DHL Express (Czech Republic) s.r.o. IČ:25683446
Ostrava-město, Ostrava, Nádražní, 2967, 702 00
Kateřina Tesařová
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-03-01
Kontakty: +420 739 545 191 katerina.tesarova@dhl.com
PRACOVNÍ NÁPLŇ: * Včasné a správné zpracování dat dle příslušné legislativy v účetních systémech.? * Komunikace se zahraničními týmy v rámci společnosti.? Nástup ihned. CO OD VÁS OČEKÁVÁME? * Min. SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou).? * Komunikativní znalost anglického jazyka (polský jazyk výhodou).? * Znalost účetnictví výhodou.? * Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office).? * Pečlivost, spolehlivost, proaktivní přístup.? PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM: * Odpovídající finanční ohodnocení plus zajímavé zaměstnanecké benefity (např. 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, dotovanou Multisportkartu, odměny za pracovní výročí, Cafeterii, společné firemní akce, teambuildingy).? * Možnost profesního i osobního růstu s širokou škálou kariérního posunu také do zahraničí.? * Možnost dalšího vzdělávání formou interních tréninků i externích profesních školení.? Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.? Zaujala Vás naše nabídka? Splňujete výše uvedené předpoklady? Pak neváhejte a zašlete nám co nejdříve strukturovaný životopis. Těšíme se na Vás!

Ostatní úředníci v oblasti účetnictví - Administrativa