Práce HR ADMINISTRATOR Liberec

Práce v ČR

HR ADMINISTRATOR

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. IČ:3865436
Liberec, Liberec, České mládeže, 452, 460 08
Radka Jindřichová
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 20000 - 25000
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-03-01
Kontakty: radka.jindrichova@webasto.com
Náplň práce: - administrativní zpracování agend: zdravotní prohlídky, jazykové kurzy, adaptační proces zaměstnanců, agenturní zaměstnanci atd. - organizace firemních akcí konaných v závodě i externích (např. Webasto Day, sportovní a tembuildingové akce apod.) - zajištění a organizace účasti firmy na pracovních veletrzích - interní komunikace - HR marketing Požadavky: - min. 1 rok zkušeností s personální administrativou a HR procesy - uživatelská znalost MS Office, výhodou znalost grafických programů a pokročilá znalost Excel a Power Point - komunikativní AJ, znalost NJ výhodou - vstřícnost a lidský přístup, orientace na interního zákazníka, proaktivnost, komunikativnost, kreativita, samostatnost, vlastní iniciativa, pečlivost Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, výhodné podnikové stravování, vzdělávací programy, jazykové vzdělávání, roční bonusy při plnění cílů, sportovní a kulturní akce, výhodné tarify volání. Doba určitá - zástup za mateřskou dovolenou. Zaslat životopis e-mailem.

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - Administrativa