Práce Zlín

Práce v ČR

Ludvík Šubert IČ:44926693
Zlín, Zlín, Vodní, 5178, 760 01
Morysová Gabriela
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-03-01
Kontakty: +420 725 813 546 subert@subert.cz
Náplň práce: vyhledávání nových zákazníků a obchodních partnerů, komunikace se stávajícími klienty, poskytování poradenství, zpracování poptávek a cenových nabídek, vyhodnocování prodeje, příprava a uzavírání objednávek, administrativa, reporting, spolupráce s obchodním oddělením na vhodném řešení pro zákazníky Požadujeme: SŠ vzdělání, obchodní, komunikační a organizační schopnosti, ochotu cestovat v rámci přiděleného regionu, aktivní přístup k řešení svěřených úkolů, schopnost samostatné práce, tak zároveň práce v týmu, chuť učit se nové věci, výhoda znalost kadeřnických produktů Nabízíme: zajímavé zaměstnání u stabilní společnosti, zajímavý bonusový systém, služební automobil, mobilní telefon

Obchodní zástupci - Finance