Práce REFERENT NÁKUPU Liberec

Práce v ČR

REFERENT NÁKUPU

CiS SYSTEMS s.r.o. IČ:25024698
Liberec, Nové Město pod Smrkem, Zámecká, 626, 463 65
Bc. Hana Hanšpachová, vedoucí personálního oddělení
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2017-05-16
Kontakty: +420 482 412 415 h.hanspachova@cis-europe.eu
Vaše pracovní náplň: - Obstarávání materiálu a řízení objednávek - Vyjednávání ceny s dodavateli - Optimalizace objednávek - Zajišťování dodavatelů - Vnitřní komunikace s technickým oddělením, s prodejem, atd. - Zpracování obchodních reklamací Váš profil: - Úspěšně absolvované středoškolské vzdělání (obchodní zaměření výhodou) - Víceleté zkušenosti v oblasti nákupu a/nebo materiálového hospodářství výhodou - Dobrá znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou - Zkušenosti v oblasti elektrotechniky (např. konektory, kabely, kontakty)výhodou - Dobré počítačové znalosti (MS-Office), programy pro správu dat - Způsob práce orientovaný na zákazníky a procesy - Schopnost vyjednávání, prosadit se a silné komunikační schopnosti CiS systems s.r.o. nabízí svým zaměstnancům firemní benefity, možnost kariérního růstu a další vzdělání v rámci školy mistrů. Pokud chcete být součástí naší firmy a podílet se na jejím budoucím úspěchu, pošlete žádost o místo společně s životopisem v českém a německém jazyce, s údaji o možnosti Vašeho nástupu.

Nákupčí - Obchod a cestovní ruch