Práce Prodejce nových vozů – junior, asistent prodeje Olomouc

Práce v ČR

Prodejce nových vozů – junior, asistent prodeje

IČ:0
Olomouc, Bystrovany, , 0,

Vhodné pro: ÚSV
Nástup od: 2018-03-01
Kontakty:
Popis pozice: • administrativní podpora prodejců a prodejního týmu • organizace prodeje na showroomu • prezentace nových vozů, příprava a předání prodaných vozů zákazníkům • přebírání a naskladňování nových vozidel, poskytování informací v rámci zákaznického servisu • příprava prodejních akcí jejich realizace • sestavování nabídky nových vozidel a prodej finančních produktů a služeb • denní kontakt se zákazníkem – osobní, telefonní, e-mail Požadujeme: • ukončené SŠ vzdělání • zájem o osobní rozvoj a výkonovou orientaci • velmi dobré organizační schopnosti, time - management • spolehlivou a samostatnou osobnost se schopností týmové spolupráce • dobré komunikační schopnosti a jednání orientované na zákazníka • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič Nabízíme: • podporu od kolektivu v rámci zaškolení • přátelské a příjemné pracovní prostředí • zázemí stabilní rodinné firmy • benefity První kontakt možný POUZE emailem nebo telefonicky. krizkova@artcomgroup.cz

Obchodní zástupci - Finance