Práce Vedoucí informačního střediska Europe Direct Jihlava Jihlava

Práce v ČR

Vedoucí informačního střediska Europe Direct Jihlava

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Regionální rozvojová agentura Vysočina IČ:70857555
Jihlava, Jihlava, Křížová, 111, 586 01
Veronika Vránová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-04-01
Kontakty: +420 731 447 172 europe.direct@rrav.cz
Náplň práce: - Zajišťování chodu informačního střediska včetně kompletní administrativy - Poskytování informačních služeb veřejnosti (osobně, telefonicky, písemně) - Správa webových stránek střediska, vydávání měsíčního elektronického zpravodaje - Organizace akcí, přednášek a diskuzí pro specifické cílové skupiny i širokou veřejnost Požadujeme: - Schopnost samostatného plnění úkolů, ochota učit se nové věci - Komunikační a prezentační dovednosti - Dobrá znalost angličtiny, francouzštiny nebo němčiny na pokročilé úrovni - Dobrá znalost práce s programy MS Office - Znalosti záležitostí týkajících se EU výhodou

Vedoucí pracovníků informačních služeb - Administrativa