Práce VPP - pomocný dělník čištění města - zahradnické práce. Zlín

Práce v ČR

VPP - pomocný dělník čištění města - zahradnické práce.

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Statutární město Zlín IČ:283924
Zlín, Zlín, Santražiny, 3061, 760 01
Hornáčková, Ing. Pospíšilík
Vhodné pro: Základní + praktická škola
Nástup od: 2018-04-01
Kontakty: +420 604 221 640,604 220 319
Náplň práce: pletí záhonků, čištění květinových ploch (spíše vhodné pro ženy), pomoc při ořezech keřů, další zahradnické práce dle určení nadřízeného. Požadavky: dobrý zdravotní stav, dobrá fyzická kondice, výuční list, řidičský průkaz výhodou. Celodenní práce venku i v náročných klimat. podm. Benefity: obědy na pracovišti částečně hrazené zaměstnavatelem. Telefonicky 7-14 hod. - pí Hornáčková 604 221 640, Ing. Pospíšilík 604 220 319. Osobně - Městská zeleň Santražiny (za MP) 7-14 hod. po tel. dohodě.

Uklízeči veřejných prostranství - Služby