Práce ADMINISTRATIVNÍ PODPORA ÚDRŽBY Liberec

Práce v ČR

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA ÚDRŽBY

MATADOR Automotive ČR s.r.o. IČ:27922901
Liberec, Liberec, České mládeže, 1204, 460 06
Pavla Mikezová
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 23000 - 25000
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-01-11
Kontakty: +420 775 222 235 pavla.mikezova@matador-czech.cz
Popis pozice: management náhradních dílů (komunikace s dodavateli, nákup, skladové hospodářství), plánování a koordinace preventivních prohlídek, odpovědnost za administrativu na úseku údržby, sledování a zlepšování dodavatelského procesu, reporting. Požadavky na uchazeče: - SOU/SŠ vzdělání - znalost systému a práce v SAPu podmínkou - ŘP sk. B podmínkou - uživatelská znalost MS Office - všeobecné technické povědomí výhodou - samostatnost, flexibilita, zodpovědnost Nabízíme: - nástup ihned - zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností - stravenky 80,- Kč/den - možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu - pružná pracovní doba Životopisy prosím zasílejte na adresu: pavla.mikezova@matador-czech.cz

Všeobecní administrativní pracovníci - Administrativa