Práce Daňový referent Brno-město

Práce v ČR

Daňový referent

GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ IČ:72080043
Brno-město, Brno, Masarykova, 427, 602 00
Bc. Petra Špičáková, Odvolací finanční ředitelství
Vhodné pro: Vysokoškolské
Nástup od: 2018-02-01
Kontakty: +420 542 191 208 petra.spicakova@fs.mfcr.cz
Náplň práce: Vyřizování řádných a mimořádných opravných prostředků a dozorčích prostředků v daňovém řízení včetně zpracování rozhodnutí v působnosti celé České republiky. Zpracovávání stanovisek k řádným a mimořádným opravným prostředkům nebo dozorčím prostředkům, jejichž vyřízení je v kompetenci GFŘ v působnosti celé České republiky Vyřizování případů dalších procesních institutů v daňovém řízení (např. nečinnost) v působnosti celé České republiky. Požadujeme - VŠ vzdělání - schopnost kvalitního písemného projevu v češtině (PC – Word) - schopnost samostatné práce Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 22. 1. 2018 včetně. Formulář žádosti spolu s dalšími informacemi o vypsaném výběrovém řízení naleznete na přiloženém odkazu. http://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/4038541 Nabízíme •Možnost podílet se a řešit právně a daňově zajímavé kauzy s celostátní působností •Možnost průběžného vzdělávání, zahraničních stáží •Možnost čerpat placené studijní volno •5 týdnů dovolené •12. platová třída •Pružná pracovní doba •Příjemné pracovní prostředí •Stabilitu státní organizace •5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky

Úředníci v oblasti daní - Administrativa