Práce ÚČETNÍ V ODDĚLENÍ EKONOMICKÉM Liberec

Práce v ČR

ÚČETNÍ V ODDĚLENÍ EKONOMICKÉM

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Státní veterinární správa IČ:18562
Liberec, Liberec, Ostašovská, 521, 460 01
Ing. Veronika Zemanová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-02-15
Kontakty: +420 227 010 703 v.zemanova@svscr.cz
Náplň práce: - účtování vnitřních dokladů KVSL, účtování pokladny včetně dokladového přeúčtování do Státní pokladny - práce se spisovou službou - samostatné vedení některých agend účetnictví účetní jednotky a cenin - vedení spisovny KVS SVS pro Liberecký kraj (pro případ zástupu) - účtování pohledávek a závazků k odběratelům a dodavatelům, evidence došlých faktur, kontrola formální správnosti, jejich likvidace, platební styk s bankou Požadujeme: - středoškolské vzdělání - znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) - spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti, samostatnost Výhodou je: - znalost legislativy týkající se financování OSS (218/2000 Sb., 323/2002 Sb., 563/1991 Sb., 410/2009 Sb., apod.) - znalost programu Státní pokladny (IISSP) - znalost účetního programu EIS JASU - znalost programu CRAB, GEMIN Nabízíme: - odpovídající finanční ohodnocení podle tabulek platů zaměstnanců státní správy dle zákoníku práce s ohledem na délku odborné praxe – 8. platová třída - 3 měsíce zkušební doba - osobní rozvoj a další vzdělávání - k platu osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení - zaměstnanecké výhody státních zaměstnanců – 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování formou stravenek apod. - čerpání zaměstnaneckých výhod z fondu FKSP - možnost využití pružného rozvržení pracovní doby Nástup možný od: 15. 2. 2018 nebo dle dohody V případě, že splňujete příslušné požadavky a máte o tuto pracovní pozici zájem, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem nejpozději do 31. 1. 2018 na email: v. zemanova@svscr.cz nebo poštou na adresu úřadu: Krajská veterinární správa státní veterinární správy pro Liberecký kraj Ostašovská 521 460 01

Účetní všeobecní - Administrativa