Práce Hlavní město Praha

Práce v ČR

CIM HOLDINGS s.r.o. IČ:4003411
Hlavní město Praha, Praha, Ocelářská, 1354, 190 00
Tetiana Schmelzer
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-01-11
Kontakty: +420 222 741 001 mail@suntanzer.com
Náplň práce: 1) podpora firemních financí a účetnictví: - zodpovědnost za kompletní vedení a zpracování účetnictví společnosti od prvotních dokladů, přímých i nepřímých daní (DPH, DPPO, silniční daně, srážkové apod.), roční uzávěrky - účtování bankovních transakcí, pokladna, účtování a vystavování faktur došlých a vydaných - zpracování finančních výkazů, reporting pro vedení společnosti - jednání (s příslušnými úřady, bankou, pojišťovnami, obchodními partnery, zákazníky) - vystavování příslušných interních dokladů (k přijatým a vydaným zálohovým platbám, kompenzacím apod.) - administrativní podpora finanční, účetní a personální agendy 2) podpora firemní agendy a poskytovaných služeb: - příprava materiálů a podkladů pro jednání se zákazníky a obchodními partnery - podpora na realizaci obchodních případů (dle zadání zákazníka) 3) administrativa: - příprava a prezentace reportů pro management společnosti - obchodní a administrativní podpora vedení společnosti Požadujeme: - požadujeme předchozí odborná praxi na obdobné pozici - spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat samostatně, logické uvažování - schopnost samostatných rozhodnutí v rámci pravomocí - dodržování stanovených termínů, komunikativnost, týmový hráč - ochotu učit se novým věcem a podpořit vlastní vzdělávání - aktivní znalost ČJ (písemný i ústní projev) podmínkou, další jazyk (zejména AJ) výhodou - znalost práce MS Office (Excel, Word, Outlook) na vysoké uživatelské úrovni - znalost účetního programu Pohoda je velkou výhodou - ŘP skupiny B (aktivní řidič) Nabízíme: - HPP (případně po dohodě lze i jiné) - systematické školení a další vzdělávání - profesní růst a dlouhodobá pracovní perspektiva - příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv spolupracovníků - motivující pracovní ohodnocení - nástup ihned nebo dle dohody - CV včetně motivačního dopisu nám prosím zašlete na adresu: mail@suntanzer.com - Osobní konzultace bez předchozího vyzvání a domluvení termínu není možná.

Účetní finanční a investiční - Administrativa