Práce Referent marketingu Zlín

Práce v ČR

Referent marketingu

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Prabos plus, a. s. IČ:26272857
Zlín, Slavičín, Komenského, 9, 763 21
Marta Šlesingerová, personalistka
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-02-01
Kontakty: +420 577 303 275 slesingerova.marta@prabos.cz
Hlavní náplň práce: zajišťování marketingových činností obchodního úseku. Požadujeme: - vzdělání ÚSO s maturitou - základní znalost 1 světového jazyka - znalost práce na PC - ŘP skupiny B - aktivní přístup k práci, zodpovědnost, spolehlivost. Nabízíme: - zaměstnání v jednosměnném provozu ve stabilní a perspektivní společnosti - motivující finanční ohodnocení - prémie, odměny za pracovní výročí, mimořádné odměny - dotované stravování v podnikové jídelně - zdravotní volno (sick days) s náhradou mzdy 100% - termín nástupu a výše mzdy budou dohodnuty při osobním jednání. Zájemci - zasílat profesní životopis na adresu slesingerova.marta@prabos.cz.

Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - Obchod a cestovní ruch