Práce Brigáda - Asistenti obchodu ČIANEWS Hlavní město Praha

Hlavní stránka - Přidat poptávku - Kontakt
 
Vyberte kraj


Práce v ČR

Brigáda - Asistenti obchodu ČIANEWS

Brigáda - Asistenti obchodu ČIANEWS
ČESKÁ INFORMAČNÍ AGENTURA, s.r.o. IČ:25128337
Hlavní město Praha, Praha, Pobřežní, 249, 186 00
Petra Zahradníková, personalistka
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 120 - 0
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-01-11
Kontakty: zahradnikova@cianews.cz
Místo výkonu práce: Pobřežní 46, Praha 8 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu personalniobchod@cianews.cz Kontaktní osoba: paní Zahradníková Petra UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Obohaťte náš tým, hledáme studenty VŠ ke spolupráci formou DPP do obchodního oddělení na pozici Assistant. Přistupujeme s respektem k Vašim nárazovým studijním povinnostem. Náplní práce je oslovování současných a budoucích klientů, s nabídkou ekonomických zpravodajských přehledů (komunikace probíhá emailovou a telefonickou formou), administrativa spojená se zaváděním nových přehledů a péčí o naše stávající klienty. Nejedná se o tele-marketing, ani práci v call-centru. Získáte cenné dovednosti a zkušenosti v obchodní komunikaci, ve vyhledávání dat o firmách, drobných analýzách, velmi dobrou orientaci v ekonomickém prostředí a byznysu ČR. Očekáváme schopnost komunikace po telefonu a e-mailu, vstřícné a milé vystupování, schopnost samostatně uvažovat a nebát se nových výzev. Znalost ekonomie a aktuální ekonomické situace výhodou. ČIANEWS působí na trhu od roku 1997 a vizí společnosti je prostřednictvím zpravodajství pomáhat růstu byznysu svým čtenářům, zjednodušit čtenářům orientaci na trhu a to vše zprostředkovat elektronickou formou. Schopný tým redaktorů i obchodníků pomáhá tuto vizi naplňovat. Na trh přinášíme zpravodajství obsahující Informace důležité pro podnikání, náš čtenář získá dokonalý přehled o dění v jeho oboru, je krok před konkurencí. Staňte se součástí našeho týmu, CV zasílejte na personalniobchod@cianews.cz.

Obchodní referenti - Obchod a cestovní ruch