Práce AUTOMECHANIK Ostrava-město

Práce v ČR

AUTOMECHANIK

ContiTrade Services s.r.o. IČ:41193598
Ostrava-město, Ostrava, Novinářská, 3305, 702 00
Aleš Drozd, Vedoucí prodejny
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-02-01
Kontakty: +420 596 953 570 ales.drozd@bestdrive.cz
Náplň práce: - Provádí základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních a nákladních vozidlech dle nabídky konkrétní provozovny, identifikuje a odstraňuje závady na vozidle - Provádí pneuservisní činnosti (služby) dle nabídky konkrétní provozovny - Garantuje odbornost prováděných servisních činností Požadujeme: - vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru - praxe v autoservisu min. 2 roky - řidičský průkaz sk. B - samostatnost, zodpovědnost, práce pod tlakem - časová flexibilita, fyzická zdatnost, pečlivost - čistý trestní rejstřík Nabízíme: - náborový příspěvek 20 000 Kč - zázemí velké a stabilní společnosti - finanční ohodnocení závislé na výkonu - pracovní poměr na dobu neurčitou (po zapracování) - možnost nákupu pneu za zvýhodněné ceny - 25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění Nástup: dle dohody V případě zájmu zašlete svůj životopis co nejdříve na adresu personalistky: jana.kasparkova@bestdrive.cz

Mechanici a opraváři osobních automobilů - Výroba a provoz