Práce Assistant to Managing Director & HR Assistant Plzeň-město

Práce v ČR

Assistant to Managing Director & HR Assistant

GO! Express & Logistics, s.r.o. IČ:27568962
Plzeň-město, Plzeň, Božkovské náměstí, 17, 326 00
Hana Černá
Vhodné pro: ÚSV
Nástup od: 2018-02-01
Kontakty: +420 727 824 640 hana.cerna@general-overnight.cz
Náplň práce: o přímá podpora vedení firmy o vedení diáře, organizace schůzek o denní komunikace v NJ o provádění zápisů z jednání a tvorba podkladů pro jednání, příprava prezentací o vedení a účtování pokladny a cestovních příkazů o jednání s úřady o řešení administrativní agendy a tvorba reportů o agenda HR (administrativa související se zahájením/ukončením pracovního poměru zaměstnanců, přímá účast na pracovních pohovorech, zpracování podkladů pro mzdy, vystavování pracovněprávních dokumentů) Nabízíme: o výbornou kariérní příležitost o práci na HPP o 5 týdnů dovolené o notebook a služební telefon o zázemí trvale se rozvíjející společnosti Požadujeme: o min. SŠ vzdělání o pokročilou znalost německého jazyka, dodatečná znalost anglického jazyka výhodou o vysoká uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Excel, Word, Outlook) o velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, loajalita, časová flexibilita o zodpovědnost, svědomitost, pečlivost a systematičnost podmínkou o dokonalé zvládnutí pracovních návyků - praxe min. 1 rok

Vedoucí v oblasti administrativních agend - Administrativa