Práce HR koordinátor Plzeň-město

Práce v ČR

HR koordinátor

Jobs Leasing s.r.o. IČ:29451612
Plzeň-město, Plzeň, Železniční, 119, 326 00
Bc. Eva Huberová
Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 20000 - 0
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-01-10
Kontakty: +420 739 488 388(8-16h) evahuberova@wincottpeople.com
Náplň práce: " Koordinace přidělených zakázek v terénu " Osobní kontrola docházek v podnicích dle požadavků klienta " Řešení požadavků ze strany zaměstnanců " Komunikace ze zástupci podniků " Registrace uchazečů o zaměstnání " Nábor zaměstnanců pro výrobní společnosti (telefonický i osobní) " Organizační a administrativní zabezpečení nástupů nových zaměstnanců Naše očekávaní od kandidáta: " SŠ vzdělání s maturitou " Zkušenosti z výrobních podniků a administrativy bereme jako výhodu " Samostatnost v práci a rozhodování " Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti " Proaktivita " Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) je podmínkou " ŘP skupiny B, aktivní řidič, vlastní auto výhodou Co nabízíme: " Dlouhodobou spolupráci na HPP " Možnost flexibilní úpravy pracovní doby " Možnost profesního rozvoje (vstupní a průběžná školení) " Informační a tréninkovou podporu ze strany centrály společnosti " Služební notebook a telefon " Nástup ihned " Místo výkonu práce: Plzeň Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pak nám prosím pošlete svůj pracovní životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Zasláním Vašich osobních údajů udělujete souhlas s jejich zpracováním společnosti Wincott People, se sídlem: Na Rovince 879, Ostrava 720 00, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění. Nebudeme-li Vás kontaktovat do 3 týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným uchazečům, kteří lépe splňují vstupní kritéria.

Personální referenti - Administrativa