Práce Zabezpečení kvality dodavatelů - SQA junior Liberec

Práce v ČR

Zabezpečení kvality dodavatelů - SQA junior

IČ:0
Liberec, Hrádek nad Nisou, , 0,

Směnnost: Pružná pracovní doba, Mzda (min-max): 26000 - 30000
Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2018-01-09
Kontakty:
SQA junior Náplň práce: - Objednávání, vyžadování a schvalování vzorkování nových nebo stávajících sériových nakupovaných dílů pro vybrané nové projekty podle aktuálních požadavků zákazníků - Spolupráce na dodavatelských auditech a technických revizích u dodavatelů - Spolupráce na hodnocení výsledků dodavatelů a komunikace s dodavateli o těchto výsledcích - Spolupráce na zakládání složek dílu pro nové komponenty - Aktualizace složek dílu na základě modifikací a udržování aktuálního prvního vzorku - Ve spolupráci se vstupní kontrolou aktualizování statutu kontroly v SAP - Spolupráce na kontrolování platnosti všech otevřených odchylek - Podílí se na zajišťování dosažení cílů kvality pro dodavatele Požadavky: - Zkušenost s procesy zajištění kvality v automobilovém průmyslu - SŠ s maturitou - Angličtina nebo němčina na pokročilé úrovni - Znalost kvalitativních nástrojů a standardů v automobilovém průmyslu - Dobrá znalost MS Office - Technické myšlení Nabízíme: - Práce na HPP pro významného dodavatele v Automotive - Místo pracoviště: Hrádek nad Nisou - Nástupní plat odpovídající dané pracovní pozici - 5 týdnů dovolené - 13. plat - Jazykové a odborné kurzy - Příspěvky na stravu - Pružná pracovní doba V případě Vašeho zájmu o pozici prosím pošlete svůj životopis na adresu: Klara.hlavackova@tristone.com

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - Administrativa