Práce NÁBOROVÝ/Á PRACOVNÍK/CE Liberec

Práce v ČR

NÁBOROVÝ/Á PRACOVNÍK/CE

Sigmaplast a.s. IČ:27340341
Liberec, Liberec, Průmyslová, 595, 463 12
Lucie Foltmanová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-01-09
Kontakty: +420 777 099 192 lucie.foltmanova@sigmaplast.cz
Pracovní náplň: - vyhledávání vhodných uchazečů - vytváření a správa inzerce na pracovních portálech - aktivní komunikace s uchazeči, se zaměstnanci - pochůzky Požadavky: - minimálně SŠ vzdělání - výborné komunikační a prezenční dovednosti - dobrá znalost práce na PC - ŘP sk. B - aktivní řidič - praxe na obdobné pozici výhodou - empatie Nabízíme: - odpovídající finanční ohodnocení - 25000,- Kč + odměna za výkon - dlouhodobá spolupráce na HPP - příjemné pracovní prostředí - prostor pro seberealizaci Nástup možný ihned Zaslat životopis e-mailem

Personální referenti - Administrativa