Práce Obchodník divize náhradních dílů Plzeň-město

Práce v ČR

Obchodník divize náhradních dílů

ATMOS Chrást s. r. o. IČ:49712381
Plzeň-město, Chrást, Plzeňská, 149, 330 03
Lucie Korbelíková, asistentka jednatele
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-01-15
Kontakty: +420 377 860 174 korbelikova@atmos-chrast.cz
Náplň práce: jednání s distributory, servisy a zákaazníky, analýza obchodních případů, příprava nabídek, evidence záskaných informací, spolupráce na cenotvorbě ND. Požadavky: SŠ, základy Aj, případně Nj, znalost kompresorové techniky, motorů, servisu aut výhodou, znalost práce v MS Office (Excel, PowerPoint), řidičský průkaz B, aktivní řidič, dobré komunikační a analytické schopnosti. Nabídka: detailní proškolení, práce v mladém kolektivu, příplaetk na stravování, NTB a mobilní telefon, možnost dalšího služebního růstu. Zázemí stabilní společnosti, příspěvek na závodní stravování, služební mobilní telefon, zaučení, mzdu odpovídající znalostem a zkušenostem.

Obchodní referenti - Obchod a cestovní ruch