Práce NÁKUPČÍ Liberec

Práce v ČR

NÁKUPČÍ

NÁKUPČÍ
HACO, spol. s r.o. IČ:61535699
Liberec, Liberec, Svobody, 826, 460 15
Ing. Markéta Hlavová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-02-01
Kontakty: +420 482 750 620 marketa.hlavova@haco.cz
Náplň práce: - organizace a řízení procesu nákupu - poptávkové a nabídkové řízení - vyjednávání obchodních podmínek - vystavování objednávek v návaznosti na plánování výroby - odpovědnost za dodržování termínů zakázek - každodenní komunikace s dodavateli - hodnocení dodavatelů - sledování a analýza dodavatelského trhu s cílem optimalizovat náklady na nákup dané komodity - komunikace napříč společností - zadávání dat do PC Požadujeme: - minimálně středoškolské vzdělání s maturitou - pokročilá znalost anglického jazyka - podmínkou - pokročilá znalost MS OFFICE- podmínkou - praxe v oboru výhodou - výborné komunikační dovednosti - příjemné vystupování - samostatnost a schopnost rozvoje daného oboru Nabízíme: - zaměstnanecké benefity (stravenky, pololetní a roční odměny, další…) - stabilní práci na hlavní pracovní poměr - čisté a příjemné pracovní prostředí - možnost dalšího vzdělávání (jazyk, obchodní dovednosti, …) Nástupní mzda bude po zapracování upravována v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích.

Nákupčí - Obchod a cestovní ruch