Práce Referent bezpečnosti státu Jihlava

Práce v ČR

Referent bezpečnosti státu

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
MINISTERSTVO VNITRA IČ:7064
Jihlava, Jihlava, , 0,
Mgr. Marcela Fialová
Vhodné pro: ÚSV
Nástup od: 2018-02-10
Kontakty: marcela.fialova@mvcr.cz
Náplň práce: - přepážkový pracovník oddělení pobytu cizinců Kraj Vysočina - příprava podkladů pro vydání rozhodnutí a další s tím spojené administrativní činnosti související s pobytem cizinců na území České republiky Místo výkonu práce: Jihlava Požadavky: - úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou, - uživatelská znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, Internet), - pečlivost, ochota učit se novým věcem, - odolnost vůči stresu, schopnost týmové práce, - zkušenosti v oblasti správního práva výhodou, - znalost ASPI výhodou, - znalost anglického jazyka výhodou, - trestní bezúhonnost, - státní občanství ČR podmínkou. Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr a plný úvazek, - zaměstnanecké benefity (příspěvek zaměstnavatele na stravování, 5 týdnů dovolené) - platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - 9. platová třída, po zapracování osobní příplatek, - možnost odborného růstu, - nástup možný od 10.2.2018 - pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou s 3 měsíční zkušební dobou (zástup za pracovnici v dlouhodobé pracovní neschopnosti). Nejedná se o pracovní místo zařazené v rámci služebního zákona. Požadované doklady: - strukturovaný životopis, - při případném nástupu doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání, - při případném nástupu výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců. Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 14.1.2018 na e-mailovou adresu marcela.fialova@mvcr.cz s předmětem "přijímací řízení". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Úředníci všeobecné správy vnitřních věcí státu - Administrativa