Práce ÚČETNÍ Liberec

Práce v ČR

ÚČETNÍ

ÚČETNÍ
TEMPERATIOR s.r.o. IČ:27881369
Liberec, Liberec, Kociánova, 453, 460 06
Ing. Zuzana Nováková
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-01-08
Kontakty: info@temperatior.cz
Pracovní náplň: - kompletní vedení účetnictví - archivace účetních písemností - vedení přidělených agend - pokladna - skladová evidence výrobního závodu - zpracování statistických výkazů - zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení apod. - přehled o majetku a skladu ve vztahu k účetnictví Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru - účetní praxe minimálně 3 roky na obdobné pozici nejlépe ve výrobní firmě - přehled v účetních a daňových zákonech - znalost PC - MS Office, účetní systém, informační systém JD Edwards výhodou - znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky - samostatnost, účetní myšlení, logické uvažování, loajalitu, preciznost Nabízíme: - práci na hlavní pracovní poměr - práci v moderním chemickém provozu (unikátní technologie, jediná v ČR) - perspektivu - kvalifikační růst - zázemí silné společnosti - možnost firemního ubytování - vstupenky do bazénu a sauny - stravenky - 1ks 80 Kč za každých 8 odpracovaných hodin bez doplatku - 5 týdnů dovolené - nástupní mzda pro uchazeče s praxí od 25 000,- Kč + měsíční prémie Strukturované životopisy zasílejte prosím na email: info@temperatior.cz

Účetní všeobecní - Administrativa