Práce TECHNOLOG Liberec

Práce v ČR

TECHNOLOG

TECHNOLOG
HMB, spol. s r.o. IČ:47547880
Liberec, Liberec, Chabarovská, 240, 460 06
Mgr. Martina Prokorátová
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 90 - 0
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-01-08
Kontakty: +420 482 360 460 martina.prokoratova@hmb.cz
Náplň práce: - zjišťování závad na nástrojích a formách a jejich následné odstraňování - provádění funkčních zkoušek nástrojů - provádění oprav a plánované údržby nástrojů - práce s technickou dokumentací a normami - zlepšování procesů - vytváření technologických postupů Požadavky: - min SŠ vzdělání - průmyslová škola - praxe na pozici nástrojaře velkou výhodou - čtení výkresů - znalost CAD SOLID WORKS - MS Office - spolehlivost a důslednost - ochota učit se novým věcem - znalost čtení technické dokumentace Nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti - práci na VPP v atraktivním oboru dodavatele - možnost nástupu IHNED, ale není podmínkou - zajímavé finanční ohodnocení - plat dohodou - možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech - Výroba a provoz