Práce Logistik Jihlava

Práce v ČR

Logistik

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
Logistik
GPD, a.s IČ:25031881
Jihlava, Jihlava, Znojemská, 4945, 586 01
Michaela Neradná
Vhodné pro: ÚSO (vyučení s maturitou)
Nástup od: 2018-01-08
Kontakty: +420 567 230 521,776 895 588 michaela.neradna@gpd.cz
Náplň práce: 1/komunikace s dodavateli a zákazníky 2/zpracování zakázek 3/objednávání zboží 4/práce s daty 5/zpracování reportů 6/identifikace obchodních příležitostí Požadujeme: 1/úplné SŠ nebo VŠ vzdělání 2/dobré komunikační a organizační schopnosti 3/znalost práce na PC a MS EXCEL 4/zodpovědný přístup a dokončování úkolů 5/logické myšlení, rozhodnost, samostatnost, pracovitost 6/úroveň znalosti AJ, popř. NJ - B2 podmínkou 7/snahu učit se novým věcem Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31.1. 2018 na adresu: GPD a.s. Michaela Neradná, Znojemská 4945/80A, 586 01 Jihlava, nebo na e-mail: michaela.neradna@gpd.cz

Pracovníci v dopravě a přepravě - Administrativa