Práce OBCHODNÍK/CE Liberec

Práce v ČR

OBCHODNÍK/CE

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
KANCL s.r.o IČ:2379830
Liberec, Liberec, Dr. Milady Horákové, 1212, 460 06
Richard Urban, jednatel
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2018-03-01
Kontakty: urban@kancl.cz
Pracovní náplň: - komunikace s klienty po telefonu a aktivní nabízení tiskových řešení firmy KANCL.cz - práce na PC v systému společnosti - tvorba marketingových materiálů a nabídek Požadujeme: - výborné komunikační schopnosti - znalost práce s PC - řidičský průkaz skupiny B - loajalitu vůči zaměstnavateli - schopnost a ochotu se dále odborně vzdělávat Nabízíme: - stabilní zázemí ve firmě působící na trhu již více než 17 let - fixní plat + provize z prodeje a udržování vlastní klientely - pracoviště v moderních kancelářích v centru Liberce - služební telefon - možnost dalšího kariérního růstu - práce na HPP, po zapracování možnost home office - příjemný a vstřícný pracovní kolektiv Životopisy posílejte na urban@kancl.cz

Obchodní zástupci - Finance