Práce Zámečník ve strojírenské výrobě Jihlava

Práce v ČR

Zámečník ve strojírenské výrobě

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
VMV, spol. s r. o. IČ:18199101
Jihlava, Jihlava, Žižkova, 4318, 586 01
Daniel Vopálenský
Směnnost: Dvousměnný provoz, Mzda (min-max): 19000 - 0
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2018-02-12
Kontakty: +420 605 278 862 daniel.vopalensky@vmv.cz
Pracovní náplň: Ruční úprava a dokončování dílů po strojním obrábění. P o ž a d u j e m e: - Vyučení (nejlépe ve strojírenském oboru: zámečník, nástrojař…). - Manuální zručnost. - Znalost čtení technických výkresů. N a b í z í m e: - Perspektivní zaměstnání v úspěšné firmě s 25 letou tradicí. - Finanční ohodnocení na základě Vašich zkušeností a výsledků. - Odměny. - 5 týdnů dovolené. - Podnikové stravování s příspěvkem zaměstnavatele. - Penzijní připojištění. Mzda je pouze orientační a bude sjednána na základě zkušeností uchazeče. Životopisy zasílejte na e-mail: daniel.vopalensky@vmv.cz, mobil: 605 278 862. http://www.vmv.cz/30-volna-mista.html

Zámečníci strojů - Výroba a provoz