Práce Hlavní město Praha

Práce v ČR

TERAsport-Müller, s.r.o. IČ:28486617
Hlavní město Praha, Praha, Žirovnická, 3124, 106 00
Kontakt
Vhodné pro: ÚSV
Nástup od: 2017-11-08
Kontakty: info@terasport.cz
Náplň práce: - Zpracování objednávek - Vystavování faktur, dodacích listů, opravných daňových dokladů. - Komunikace se zákazníky a dodavateli - Zakládání dokumentů do složek - řešení fakturací a monitoring plateb - zanášení dat do interního systému - komunikace se skladem Více informací mailem nebo na osobním pohovoru. Strukturovaný životopis zasílejte na mail: info@terasport.cz Požadujeme: - SŠ vzdělání - Trestní bezúhonnost - Výborná znalost českého jazyka (gramatika, skladba slov) - Znalost MS Office (hlavně Excel, Word), Internet, Mail - Komunikativnost - schopnost pracovat v kolektivu - Odolnost vůči stresu - Předchozí praxe výhodou - Nástup co nejdříve Nabízíme: - Zázemí stabilní společnosti - Důkladné zaškolení - Práce na HPP/ŽL - nástupní plat 21 000,-Kč netto (možnost navýšení po zkušební době dle práce) - zkušební doba 3 měsíce - Přátelský a rodinný kolektiv

Fakturanti - Administrativa