Práce Provozní technolog Hlavní město Praha

Práce v ČR

Provozní technolog

UNITED BAKERIES a.s. IČ:28976231
Hlavní město Praha, Praha, Pekařská, 598, 155 00
Zdena Cimrhaklová
Vhodné pro: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup od: 2017-09-25
Kontakty: +420 251 175 118 zdena.cimrhaklova@ubcr.cz
Pracovní náplň: - kontrola dodržování technologické kázně, systému HACCP - účast při technologických zkouškách ve výrobě - spolupráci při zavádění nových výrobků - řešení technologických problémů Požadujeme: - SŠ/VŠ potravinářského zaměření nejlépe VŠCHT obor potravinářská technologie - praxe v potr.průmyslu výroby pečiva min. 3 roky - zkušenosti s pekařskými výrobními linkami - dobrá znalost pekařské problematiky - samostatnost, kreativita, důslednost a schopnost týmové práce - dobrá znalost práce na PC - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - 5 týdnů dovolené - motivační a stabilizační bonus - stravování nebo stravenky - služební telefon Životopisy, prosím, zasílejte na email: zdena.cimrhaklova@ubcz.cz

Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech - Výroba a provoz