Práce Strojní zámečník Liberec

Práce v ČR

Strojní zámečník

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
JOB LEADER CZECH s.r.o. IČ:28545974
Liberec, Liberec, , 0,
Marek Porš, DiS.
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-10-01
Kontakty: +420 778 762 555 liberec@jobleader.cz
Náplň práce: - zámečnické a svářečské práce pro kusovou strojírenskou výrobu - vypalování kusových dílů Požadavky: - vyučení v oboru - praxe v oboru - osvědčení dle EN ISO 9606-1 (EN 287-1) 135 P BW1.2, případně vykonat zkoušku po nástupu - orientace ve výkresové dokumentaci - řemeslná zručnost, samostatnost - zodpovědnost Nabízíme: - nástupní mzdu 15.000Kč - 22.000Kč dle zkušeností - řadu motivačních bonusů a prémií - práce na 1 směnu - dotované stravování - velmi dobrá dopravní obslužnost, pracoviště v centru města - možnost práce i brigádní formou

Zámečníci strojů - Výroba a provoz