Práce Automechanik osobních automobilů Liberec

Práce v ČR

Automechanik osobních automobilů

Tato práce je již obsazena. Vyberte si jinou, přejít na hlavní stranu
JOB LEADER CZECH s.r.o. IČ:28545974
Liberec, Liberec, , 0,
Marek Porš, DiS.
Vhodné pro: Střední odborné (vyučen)
Nástup od: 2017-10-01
Kontakty: +420 778 762 555 liberec@jobleader.cz
Náplň práce: - opravy motorových jednotek - technická údržba - mechanické práce Požadujeme: - SOU – obor automechanik - praxe výhodou - znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni - základní znalosti práce na PC - ř.p. sk. B - samostatný a odpovědný přístup - časovou flexibilitu Nabízíme: - práci pro stabilní a stále se rozvíjející společnost - možnost profesního růstu a seberealizace - mzdu až 160Kč / hodinu - příspěvek na stravování - vzdělávací kurzy - firemní benefity - nástup možný ihned - místo pracoviště Jablonec nad Nisou

Mechanici a opraváři osobních automobilů - Výroba a provoz